File Antep

Ofis adresi

Gaziantep/Şahinbey

Telefon numarası

+90 505 142 79 07
+90 535 056 21 26

E-posta Adresi

info@fileantep.com
mert@fileantep.com

File Antep: Güvenlikte Kalitenin Adresi File Antep: Güvenlikte Kalitenin Adresi File Antep: Güvenlikte Kalitenin Adresi

9 Yıl

Yılların Deneyimi

HER İHTİYACA UYGUN FİLE SİSTEMLERİ

File Antep: Güvenlikte Kalitenin Adresi

File Antep, yüksekte çalışmaya katkıda bulunmak ve güvenle çalışmayı sağlamak amacıyla güvenlik ağı üretimine başlamıştır. 2006 yılında küçük bir hayalle başlayan serüvenimiz, bugün Antep başta olmak üzere Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde faaliyet gösteren, kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknolojiye ayak uydurma ilkesiyle birleştirerek üst sıralara taşımıştır. File Antep olarak, sektördeki yerimizi güçlendirmek adına “En Kaliteli Ürün, En Uygun Fiyat, En Profesyonel Hizmet” anlayışını benimsiyoruz. Tüm projelerinizde özel renklerde üretim yaparak kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Kuruluş politikamız, güvenlik ağı üretmek ve kullanımına katkı sağlamanın yanı sıra, yüksekte çalışma, iş güvenliği ve koruyucu malzemeler konusunda uzmanlaşmış tüm kurum ve kuruluşlara hizmet vermektir.

  • Yıl

    Tecrübe

  • %

    Memnuniyet

File Antep olarak hedefimiz, insan sağlığına ve yaşamına verdiğimiz değerlerden yola çıkarak, çalışma yaşamında insan sağlığını korumaya yönelik ürünler geliştirmek, üretim yapmak ve danışmanlık hizmetlerimizle çalışanları ve yöneticileri güvenli çalışma konusunda bilinçlendirmektir.

Bize Ulaşın
Hizmetlerimiz

Başlı başına Hizmetlerimiz

balkon-filesi

Pencere Filesi

Spor Fileleri

Galeri Boşluğu Filesi

Çim Çit Panel Çit

Havuz Filesi

Yangın Merdiveni Güvenlik Filesi

Su Hamağı filesi

Yat filesi

Katamaran Güvenlik Filesi

Depo Raf Filesi

Halı Saha Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi

Kedi Filesi

Başlı başına Hizmetlerimiz Başlı başına Hizmetlerimiz
15K

15K

Olumlu İnceleme

Ayşe Akın

Antep File’ın sağladığı güvenlik ağları, projelerimizdeki riskleri minimize etti. Profesyonel hizmetleriyle de her zaman yanımızdalar, Teşekkürlerimi İletiyorum.

Ayşe Akın

Proje Yöneticisi
Mehmet Demir

Antep File’ın ürünleri, iş güvenliği standartlarımızı ciddi anlamda yükseltti. Hem çalışanlarımız hem de yönetim olarak çok memnunuz. 
 

Mehmet Demir

İş Güvenliği Uzmanı
Elif Kara

Güvenlik ağları sayesinde yüksek katlarda çalışırken içimiz çok daha rahat. Antep File, iş güvenliği konusunda vazgeçilmez bir partnerimiz oldu.

Elif Kara

Şantiye Şefi
Ahmet Yılmaz

Antep File ürünleri sayesinde inşaat projelerimizde güvenliği en üst seviyeye çıkardık. Kaliteli ve güvenilir ürünler, işimizi çok kolaylaştırdı.

Ahmet Yılmaz

İnşaat Mühendisi

 

Bizimle İletişime Geçin

File çözümlerinde uzman firma Fileantep olarak, her türlü file ihtiyacınız için profesyonel hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya özel talepleriniz için lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Background image Background image